Pořad bohoslužeb

Den Liturgická slavnost Hodina Bohoslužba
NE
28. 4.
5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ 07:00 klášterní: na poděkování za 50 let života  s prosbou o další Boží pomoc a ochranu
08:30 farní: za farníky a dobrodince farnosti
10:00 farní: za + rodiče Ladislava a Jindru Juráskovy a živou rodinu
10:30 Jarošov: za + manžela, dvoje rodiče a sourozence a duše v očistci
15:00 Mařatice: ( volná intence )
18:00 klášterní: za + o. děkana Františka Petrika
PO
29. 4.
svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy 07:30 klášterní: na úmysl celebranta
17:30 farní:
18:00 farní: za pracovníky TV Noe a z a dary Ducha svatého
ÚT
30. 4.
sv. Zikmunda, mučedníka 07:30 farní: na poděkování P. Bohu za dožitá léta s prosbou o Boží pomoc a požehnání
18:00 klášterní: na úmysl celebranta
ST
1. 5.
sv. Josefa dělníka 07:30 klášterní: za + rodiče a prosba o požehnání pro * rodinu
10:30 kaple sv. Rocha: za všechny občany našeho města
ČT
2. 5.
památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve 07:30 farní: za + manžela, rodiče z obou stran a duše v očistci
18:00 klášterní: za nová duchovní povolání (kněžská, řeholní) a za mladé a snoubence (1. čtvrtek)
18:45 klášterní:

3. 5.
svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů 06:30 farní:
07:30 farní: ( volná intence )
15:00 klášterní:
17:30 Jarošov: za + P. Josefa Josefíka
18:00 klášterní: za + rodiče, bratra a za * a + rodinu a duše v očistci
SO
4. 5.
sobota 5. velikonočního týdne 07:30 farní: Za +Vlastimila Hrušku, + otce a za živou a + rodinu
18:00 klášterní: poděkování za dar zdraví a Boží požehnání a s prosbou o další pomoc pro celou rodinu
NE
5. 5.
6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ 07:00 klášterní: za živé a zemřelé dobrodince kostela a kláštera
08:30 farní: za farníky a dobrodince farnosti
10:00 farní: za Boží požehnání za živé a + hasiče z Uherského Hradiště
10:30 Jarošov: za + rodiče Bilavčíkovy, Kohoutkovy, Janečkovy, sestru Silvu, duše v očistci a živou rodinu
15:00 Mařatice: ( volná intence )
18:00 klášterní: za + Marii Batuškovou
  • V týdnu slavíme
    • pondělí – svátek sv. Kateřiny Sienské, panny, patronky Evropy
    • středa – sv. Josefa, dělníka
    • čtvrtek – sv. Atanáše, biskupa a učitele církve
    • pátek – svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů
  • Dnes je farní sbírka na restaurování varhan ve farním kostele. Za dary Pán Bůh zaplať.
  • Příprava na sv. biřmování pokračuje zítra v pondělí v 19 hodin na faře.
  • Setkání manželů Jedno srdce je v úterý v 18 hodin u františkánů.
  • JARNÍ POUŤ NA ROCHUS je ve středu 1. května. Zveme všechny mladé i starší prožít první májový den pod ochranou Panny Marie a sv. Josefa a zveme na mši sv. v 10:30 hodin. Vezměte s sebou něco k polednímu agapé a udělejte si čas na sváteční společenství. Zavítejte do skanzenu, kde bude zábavný program při otevření nového amfiteátru.
  • MÁJOVÉ POBOŽNOSTI budou probíhat vždy přede mší svatou. Ve farním kostele budou májové pravidelně v pondělí a středu v 17:50 hodin, úterý, čtvrtek až sobotu v 7:20 hodin.
  • Návštěva nemocných je ve čtvrtek dopoledne v Uh. Hradišti a v pátek v Jarošově.
  • Adorace za duchovní povolání je ve čtvrtek po večerní mši svaté u františkánů.
  • MARIÁNSKÉ VEČEŘADLO se koná první sobotu v měsíci v 16:45 hodin u františkánů.
  • HASIČSKÁ SLAVNOST SV. FLORIÁNA bude příští neděli při mši sv. v 10 hodin ve farním kostele. Mše sv. bude obětována za členy Sboru dobrovolných hasičů z Uherského Hradiště. Po ní bude požehnáno nové hasičské auto.
  • Příští neděli je pěší pouť na Velehrad. Vyvrcholením pouti je mše sv. v 15 hodin nebo zákusek v cukrárně.
  • Příští neděli jste zváni na LIDOVOU SLAVNOST na Velehradě. Mimořádná pozvánka je především pro rodiny s dětmi, pro které ochotníci z Ořechova (farnost Polešovice) připravili divadelní zpracování knížky Kája Mařík školákem. Představení začíná ve 13:30 hodin ve Slovanském sále.
  • Otevřené brány je program, který nabízí návštěvníkům našich kostelů návštěvu od května do září. Oslovujeme mladé z řad studentů nebo i z řad seniorů, kteří by byli ochotni za finanční podpory konat službu průvodce ve farním kostele. Hlaste se osobně.
  • Děti, po roce vás volá letní tábor. Opět zavítáme do Chřibů a čeká vás Cesta kolem světa za 9 dní – od 19. do 27. srpna 2024. Ubytování bude ve zděných budovách a v podsadách. Cena je 2000 Kč a tábor pořádá Jednota Orla a známí vedoucí. Informace jsou na vývěsce a přihlášky na webových stránkách.
POŘAD BOHOSLUŽEB I V APLIKACI
FARNOST DO KAPSY